طی حکمی از طرف ریاست محترم نهاد؛

حجت الاسلام جناب آقای مهدی فاطمی پور به سمت معاونت فرهنگی سیاسی نهاد منصوب شد

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای مهدی فاطمی پور«زید عزّه»

تعمیق معرفت دینی و ارتقاء شاخص‌های فرهنگی و اخلاقی در میان قشرهای مختلف دانشگاهی به ویژه دانشجویان و فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها و نیز بهره‌گیری از استعداد ها و ظرفیت های این بخش ارزشمند جامعه برای گسترش تفکر اسلام ناب از اهداف مهم انقلاب اسلامی به شمار می‌رود. بدیهی است نهاد نمایندگی در این راستا باید حداکثر اهتمام و تلاش خویش را بکار گیرد.

بیانیه گام دوم و سند دانشگاه اسلامی، چشم انداز تحولات آتی نظام آموزش عالی ، دانشگاه ها و مجموعه نهاد می‌باشد؛ لذا از معاونت فرهنگی سیاسی نهاد انتظار می رود با رویکرد حمایت و پشتیبانی از دستگاه های آموزش عالی ، دفاتر نهاد و مجموعه عناصر مومن و انقلابی و با بهره مندی از نیروهای طراح و ایده پرداز و خلق ایده ها و راه کارهای نو در راستای تحقق گفتمانی و عملیاتی سازی آرمانهای بیانیه گام دوم و سند دانشگاه اسلامی، گام های متقن و مؤثری برداشته شود.

از این ‌رو ضمن تقدیر و سپاس از زحمات و خدمات حجت الاسلام والمسلمین تقوی «دام عزه» در طول دوران تصدی این مسئولیت، جنابعالی را که به فضل علمی و اخلاقی، نشاط و پویایی و مدیریت جهادی شناخته می‌شوید به عنوان معاون فرهنگی سیاسی منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از روشهای نوین، فضای مجازی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی و اهتمام ویژه به دیدگاه های دفاتر نهاد و ارتباط قوی با مدیران دستگاههای آ»وزش عالی و تشکل های انقلابی دانشجویی و استادی، در این مسیر ارزشمند همواره موفق و موید باشید. ان شاء الله

مصطفی رستمی

9 مرداد 1400

 

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *